Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

  • MOW Wierzbica

Serdeczne podziękowanie Szkółce Krzewów Ozdobnych Wieczorek w Mazowszanach za ofiarowanie nam pięknych krzewów.
Wasza hojność i wsparcie są dla nas niezwykle ważne. Dzięki Waszemu darowi nasze otoczenie stanie się bardziej zielone i przyjazne, co na pewno wpłynie na nasze samopoczucie i codzienne życie. Krzewy, które od Was otrzymałyśmy, będą nam przypominać o tym, jak wiele znaczą dla nas dobre gesty i jak ważne jest dbanie o naszą wspólną przestrzeń. Wasza ofiarność jest dla nas inspiracją i dowodem na to, że warto dążyć do tworzenia piękniejszego świata. Jesteśmy wdzięczne za Wasze wsparcie i mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się rozwijać także w przyszłości.

Serdeczne podziękowania kierujemy do tych wszystkich, którzy wsparli nasze oddziaływania wychowawcze - organizację VI Rajdu Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wierzbicy- instytucje, firmy i osoby prywatne (sponsorując min. nagrody dla drużyn, poczęstunek, puchary dla zwycięzców, wodę butelkową i napoje):

- Firma SIEK SPÓŁKA JAWNA

- Firma Green Petrol Sp. z o.o.

- Firma Wodadlafirmy.pl sp. z o.o.

- Jadwiga Pałka Sklep Mięso Wędliny Drób w Iłży

- Jeronimo Martins Polska S.A.

- Pani Beata Chełmińska Piekarnia Cukiernia Chełmińska

- Firma ZBYSZKO COMPANY S.A.

- Firma Kratki.pl

- Leda SPORT, sklep sportowy

Dziękujemy za okazaną życzliwość, dobroć i bezinteresowne wsparcie. Życzymy pełni satysfakcji z podejmowanych przedsięwzięć, sukcesów zawodowych i spełnienia marzeń.

Składamy gorące podziękowania dla firmy Green Petrol Sp. z o. o. , za życzliwy gest i ofiarowane wsparcie finansowe. Otrzymana pomoc finansowa przez Firmę Green Petrol Sp. o. o. umożliwiła nam zakup wspaniałych nagród za udział młodzieży w VI Rajdzie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wierzbicy. Wyrażając swoją wdzięczność, za serce i życzliwość życzymy wielu sukcesów w realizowaniu planów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym. Dziękujemy za ofiarowane serce i gotowość niesienia pomocy.

Dyrekcja, Pracownicy oraz Wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wierzbicy.

Serdecznie dziękujemy szkółce ogrodniczej Agnieszki i Piotra Jankowskich: Gospodarstwo kwiaciarskie A.P. Jankowscy

za piękne kwiaty, które wzbogaciły naszą Strefę Relaksu. Wasza hojność i wsparcie pozwoliły nam stworzyć wyjątkowe miejsce, gdzie nasze wychowanki mogą odpocząć i cieszyć się urokami natury. Dzięki Państwu, nasza przestrzeń stała się jeszcze bardziej przyjazna i kolorowa. Doceniamy bezinteresowną pomoc i zaangażowanie w upiększanie naszej społeczności. Dziękujemy!❤️


"Dobro to nie jest wiedza, to jest czyn”- Romain Rolland

Dyrekcja, Pracownicy oraz Wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wierzbicy składają serdeczne podziękowania dla wodadlafirmy.pl sp. z o.o. za okazaną życzliwość, dobroć i bezinteresowne wsparcie. Państwa pomoc - podarowanie wody butelkowanej dla wychowanek - w szczególny sposób przyczynia się do realizacji naszych planów i zamierzeń organizacyjnych oraz wychowawczych. Życzymy pełni satysfakcji z podejmowanych przedsięwzięć, sukcesów zawodowych i spełnienia marzeń.
Agnieszka Kotowska
Karol Góralski
https://wodadlafirmy.pl
DZIĘKUJEMY!?❤️

#szkolkarstwo #annawesolowska #oronskoszkolkarstwo

Serdecznie dziękujemy właścicielce Szkółkarstwa w Orońsku - Pani Annie Wesołowskiej - za nieodpłatne przekazanie bylin i krzewów ozdobnych na rzecz naszego ośrodka. Rośliny przeznaczone są do ogrodu sensorycznego w ramach zajęć z hortiterapii, jak również do uatrakcyjnienia terenu placówki. Dzięki pomocy w pełni możemy realizować cele i zadania programu autorskiego z hortiterapii "Zielona terapia", a także tworzyć różnorodne kompozycje w ogrodzie. Jesteśmy ogromnie wdzięczni.

#szkolkaroslin #przybylscy #barakszkolka

Bardzo serdecznie dziękujemy właścicielom za okazane wsparcie w postaci przekazania nam krzewów ozdobnych. Rośliny te posłużą nam do rozbudowania ogrodu sensorycznego w ramach zajęć z hortiterapii, a także upiększenia terenu ośrodka. Dzięki wsparciu Państwa Przybylskich nasze wychowanki będą mogły w pełni korzystać z założeń programu autorskiego z hortiterapii i cieszyć się pięknem roślin. Bo "nie liczy się to, ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz" (R. Boden- Powell).

 

Dzięki uprzejmości kierownictwa w dniu 29.04.2024 r. uczestniczki koła ekologicznego mogły bezpłatnie korzystać z uroków PAN Ogrodu Botanicznego - Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej w Powsinie. Wychowanki miały okazję podziwiać wiele różnorodnych kolekcji roślin, które zrobiły na nich ogromne wrażenie. Czuły się jak w innym wymiarze, niczym w ogromnym, tajemniczym ogrodzie, którego tajników i uroku nie sposób zgłębić na jednej kilkugodzinnej wizycie. Dlatego bardzo chętnie powrócą do niego w przyszłości. Dzięki wsparciu PAN Ogród Botaniczny - CZRB w Powsinie nasze wychowanki w pełni mogły realizować cele i założenia programu autorskiego z hortiterapii.

http://www.mowwierzbica.lh.pl/index.php/1536-polska-akademia-nauk-ogrod-botaniczny-centrum-zachowania-roznorodnosci-biologicznej-w-powsinie