Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

  • MOW Wierzbica


Mamy to!!! W tym roku, jak i ubiegłym, otrzymaliśmy pieczęć Narodowego Czytania 2023 "Nad Niemnem" E. Orzeszkowej.


Hello!

Stany Zjednoczone to nie tylko Hollywood, fast foody i kultura masowa. W kraju trzydzieści razy większym od Polski znajdziemy wszystko, o czym turysta może zamarzyć! Któż nie chciałby zobaczyć Manhattanu, zachwycić się Wielkim Kanionem, przejechać się Route 66 czy przespacerować Aleją Gwiazd?


Buongiorno! “Podróżować znaczy żyć. A w każdym razie żyć podwójnie, potrójnie, wielokrotnie.”


27.07.2023 r. wychowanki MOW Wierzbica zwiedzały województwo świętokrzyskie.


W dniu 26.07.2023 roku odwiedziłyśmy jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo-rozrywkowej mapie miasta mianowicie Park Trampolin #KOCHAMSKAKAC w Radomiu.24 lipiec 2023 roku - kolejny dzień wakacyjny spędziłyśmy w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym, który zajmuje obszar około 100 ha i jest najbardziej zróżnicowanym pod względem atrakcji obiektem rozrywkowym w Polsce. Park ten położony jest w widłach starorzecza rzeki Kamiennej na „Źródlanej Wyspie”. Otoczony dziką przyrodą, wzgórzami i gęstymi lasami charakteryzuje się specyficznym mikroklimatem.


W dniu 18.07.2023 r. nasze wychowanki miały okazję być w Puszczy Kozienickiej, a dokładniej- uczestniczyły w wyprawie ścieżką dydaktyczną "Królewskie Źródła", która stanowi element programu edukacji leśnej Nadleśnictwa Kozienice.


Sabat Krajno – bajkowy świat w sercu Gór Świętokrzyskich

     W dniu 20.07.2023 roku Park Rozrywki i Miniatur – Sabat Krajno po raz kolejny zaprosił nas w podróż do najpiękniejszych miejsc na Ziemi.