Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

  • MOW Wierzbica


Po raz pierwszy w dniu 03.08.2020r. nasze wychowanki gościły w ZOO Safari Borysew. Dziewczęta wyjechały pod opieką p. A. Ogrodnik i M. Kufel-Maleta.

Nasze wychowanki spędziły kolejny dzień pełen radości i zabawy. Brały udział w Bumper ball, czyli w  nowym wymiarze piłki nożnej.


27.07.2020 roku odwiedziłyśmy  jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo-rozrywkowej mapie miasta mianowicie Park Trampolin Jump World Radom.

W Bałtowskim Kompleksie Turystycznym gościłyśmy w dniu 23 lipca 2020 r wraz z p. M. Kufel Maletą i p. H. Solecką.


    20.07.2020 po raz kolejny gościłyśmy w Parku Rozrywki i Miniatur – Sabat Krajno przeszłyśmy Aleją Miniatur "Wonderful World", która pozwoliła nam zwiedzić w bardzo krótkim czasie cały świat.
     W parku tym znajdują się miniatury najsłynniejszych budowli świata oraz niezwykłych miejsc stworzonych przez naturę. Prawie wszystkie miniatury zostały wykonane w skali 1:25. Szczególnym wyjątkiem jest Watykańska Bazylika Świętego Piotra, która jako jedyna w Europie została wykonana w skali 1:13.


Nasze wychowanki oprócz licznych atrakcji i zabaw organizowanych przez wychowawców i pedagoga korzystają również z profilaktyki.


             W okresie wakacyjnym w miesiącu lipcu nasze wychowanki  uczestniczą w warsztatach umiejętności psychospołecznych w ramach programu profilaktyki selektywnej dla dzieci i młodzieży oraz rodzin  „WŁASNY WYBÓR” zorganizowanych w Stowarzyszeniu Katolickiego Ruchu Antynarkotycznego Karan w Radomiu.

Kręgielnia Platinum w Radomiu to doskonałe miejsce, do którego chętnie zawsze wracamy.