Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

  • MOW Wierzbica

Wychowanki chętnie przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji „Kartka dla medyka”. Akcja jest formą podziękowania dla personelu medycznego za bycie na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.


Wakacje….wakacje…. wakacje….miałyśmy dziś możliwość odwiedzić Trickoramę. Jest to największe centrum iluzji i muzeum trickartu w Polsce i jedno z największych na świecie. Kilkadziesiąt zachwycających, wielkich obrazów anamorficznych malowanych przez polskich artystów wywodzących się z nurtu street-artu przeniosło nas do środka malowanych obrazów - Podwodny świat, King Kong, Czarownica Ruda Baśka, Zombie Smok i Kot Radomiau.

W okresie wakacyjnym w miesiącu lipcu nasze wychowanki  uczestniczyły w warsztatach umiejętności psychospołecznych w ramach programu „Psychoaktywni bez narkotyków - profilaktyka wskazująca” zorganizowanych w Stowarzyszeniu Katolickiego Ruchu Antynarkotycznego w Radomiu.

Wakacje….wakacje…. wakacje….miałyśmy dziś możliwość odwiedzić Trickoramę.  Jest to największe centrum iluzji i muzeum trickartu w Polsce i jedno z największych na świecie.

Młodzieżowy Klub Filmowy- to projekt, który był realizowany w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wierzbicy w pierwszej łowie lipca – wakacje 2019.

Wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wierzbicy w dniu 25 lipca 2019 r wraz z wychowawcami p. M. Kufel Maletą i p. H. Solecką wyruszyły w niezwykłą podróż do czasów prehistorycznych, do krainy dinozaurów.


W dniu 08.06.2019 r. miała miejsce kolejna impreza integracyjna dla wychowanek MOW i podopiecznych DPS Wierzbica zorganizowana w ramach współpracy. Tym razem było to karaoke.

Młodzieżowy Klub Filmowy- to projekt, który był realizowany w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wierzbicy w pierwszej połowie lipca –wakacje 2019.