• Nasza misja

   Jesteśmy placówką o charakterze resocjalizacyjnym, przeznaczoną dla dziewcząt niedostosowanych społecznie.

  Więcej...

 • Wsparcie

  Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz instytucjom i osobom wspierającym naszą działalność, które okazując wielkie serce pomagają rozwijać się naszej placówce. Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/wspieraja-nas
 • Media o Nas

  Tu znajdziesz wszystkie informację związane z nami i opublikowane przez media.

  Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/pisza-o-nas

Główna

1 czerwca – „Dzień Dziecka” to dzień, na który najmłodsi czekają cały rok……

20180601 103034
Z tej okazji po raz kolejny wzięłyśmy udział w festynie zorganizowanym dla najmłodszych mieszkańców miejscowości na rynku w Wierzbicy. Jak co roku  w ramach wolontariatu i współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną dziewczęta zaangażowały się w organizację imprezy dla maluchów. Tego szczególnego dnia na dzieci od rana czekały liczne atrakcje: dmuchane place zabaw,  przejazdy quadami, pokazy strażackie, gry i zabawy sportowe, konkursy z nagrodami. Wychowanki MOW Wierzbica osobiście dołożyły wszelkich starań, aby ten dzień był dla naszych małych przyjaciół szczególnie wesoły i kolorowy.

Malowałyśmy twarze – nie tylko dzieciom, paznokcie, zadbałyśmy również o fantazyjne fryzury i upięcia  na głowach najmłodszych.  Festyn uświetnił rewelacyjny występ artystyczny przygotowany przez  rodziców dzieci z przedszkola, którzy zaprezentowali znany utwór Juliana Tuwima zatytułowany „Rzepka”. Na pewno festyn ten pozostawił u najmłodszych pełno miłych wrażeń.
    W imprezę zaangażowane były: p. Monika Kufel- Maleta i p. Magdalena Jędrzejczak.174150