• Nasza misja

   Jesteśmy placówką o charakterze resocjalizacyjnym, przeznaczoną dla dziewcząt niedostosowanych społecznie.

  Więcej...

 • Wsparcie

  Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz instytucjom i osobom wspierającym naszą działalność, które okazując wielkie serce pomagają rozwijać się naszej placówce. Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/wspieraja-nas
 • Media o Nas

  Tu znajdziesz wszystkie informację związane z nami i opublikowane przez media.

  Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/pisza-o-nas

Główna

„Dzień Sportu” w MOW Wierzbica

P1100153
    Dzień 05.06.2018 r. upłynął pod znakiem wszelakich aktywności sportowych w Ośrodku. Zorganizowano bowiem wtedy „Dzień Sportu” dla wychowanek.


    Organizatorzy przygotowali wiele różnorodnych konkurencji zespołowych i indywidualnych – począwszy od przeciągania liny, strzałów na bramkę miotłą, przez zumbę i rzut piłką lekarską, aż po slalomy z wykorzystaniem różnych akcesoriów i test wiedzy o sporcie.  Każda wychowanka zatem bez trudu znalazła coś dla siebie. Wszystkie konkurencje odbywały się z zachowaniem zasad fair play, a dobre nastroje i uśmiechy nikogo nie opuszczały.  
    Podczas „Dnia Sportu” wyłoniono Mistrzynię MOW, którą została Dominika Z.  II miejsce i tytuł I Wicemistrzyni MOW zdobyła Klaudia T., a na III miejscuuplasowała się Karolina O., która została II Wicemistrzynią.
    Organizatorami tego przedsięwzięcia byli: p. Michał Komar, p. Darek Jędrzejczak, p. Magda Jędrzejczak i p. Ania Prus- Chwastek.174150