• Nasza misja

   Jesteśmy placówką o charakterze resocjalizacyjnym, przeznaczoną dla dziewcząt niedostosowanych społecznie.

  Więcej...

 • Wsparcie

  Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz instytucjom i osobom wspierającym naszą działalność, które okazując wielkie serce pomagają rozwijać się naszej placówce. Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/wspieraja-nas
 • Media o Nas

  Tu znajdziesz wszystkie informację związane z nami i opublikowane przez media.

  Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/pisza-o-nas

Główna

CZTERY ŻYWIOŁY- KONKURS FRYZJERSKI

Piątek 13 kwietnia z pewnością nie był pechowy dla Klaudii T., która zajęła I miejsce w Konkursie Fryzjerskim w konkurencji fryzur kreatywnych CZTERY ŻYWIOŁY. Drugą lokatę zdobyła Ewa Cz., a na miejscu trzecim uplasowała się Sandra Ch. 
Uczennice podczas konkursu mogły wykazać się kreatywnością i wyobraźnią w projektowaniu niecodziennych fryzur, które kolorem i przestrzenną formą zaskoczyły nie tylko kibicującą widownię, ale także oceniających futurystyczne upięcia jurorów.   Woda i ziemia są życiodajne, ogień we włosach może stać się żywiołem niszczycielskim. Stąd zarówno główki fryzjerskie, jak i modelki prezentowały te sprzeczności w oryginalny i zaskakujący sposób.  Fryzury przypominały roztańczone płomienie, a intensywne kolory podkreślały żar oraz wysoką temperaturę. Inne prace fryzjerskie czesane wiatrem wyrażały niepokój, szaleństwo i nieokiełznany temperament.  Dopełnieniem tych awangardowych upięć były finezyjne stylizacje, oryginalne tatuaże oraz makijaż.  Na koniec wręczono nagrody rzeczowe i pogratulowano wszystkim uczestniczkom tej fryzjerskiej imprezy.
 176986