• Nasza misja

   Jesteśmy placówką o charakterze resocjalizacyjnym, przeznaczoną dla dziewcząt niedostosowanych społecznie.

  Więcej...

 • Wsparcie

  Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz instytucjom i osobom wspierającym naszą działalność, które okazując wielkie serce pomagają rozwijać się naszej placówce. Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/wspieraja-nas
 • Media o Nas

  Tu znajdziesz wszystkie informację związane z nami i opublikowane przez media.

  Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/pisza-o-nas

Główna

V Tarnowska Wiosna Fryzjerska

23 marca adepci fryzjerstwa z trzech województw  wzięli udział w Regionalnych Mistrzostwach Upięć i Fal piątej edycji Tarnowskiej Wiosny Fryzjerskiej. Konkurs  został zorganizowany przez Zespół Szkół Niepublicznych w Tarnowie, Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie. Zadaniem kilkudziesięciu uczestniczek było wykazanie się kreatywnością i stworzenie oryginalnej fryzury ślubnej, jak również fal wyciskanych na mokro. 
Naszą szkołę reprezentowały Ewa Czekajska oraz Oliwia Gołek – Siatkowska, które już kilka tygodni wcześniej przygotowywały się do prestiżowego konkursu  pod okiem p. Katarzyny Łagowskiej, aby końcem marca rywalizować z najlepszymi uczennicami z południa Polski. Dla Ewy  i Oliwii była to pierwsza, tak duża impreza, podczas której mogły się przekonać, że zawód fryzjera jest kreatywny, twórczy i pozbawiony rutyny, gdyż moda fryzjerska każdego roku się zmienia. Uczennice wykonały zjawiskowe upięcia wraz z tematycznym makijażem i kwitnącymi ozdobami we włosach. Dziękujemy za zaproszenie organizatorowi konkursu i serdecznie gratulujemy Ewie oraz Oliwii  odwagi w tworzeniu awangardowych upięć i mamy nadzieję, że doświadczenia dziewcząt zmobilizują inne wychowanki do pracy nad własnym kunsztem fryzjerskim.
 176986