• Nasza misja

   Jesteśmy placówką o charakterze resocjalizacyjnym, przeznaczoną dla dziewcząt niedostosowanych społecznie.

  Więcej...

 • Wsparcie

  Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz instytucjom i osobom wspierającym naszą działalność, które okazując wielkie serce pomagają rozwijać się naszej placówce. Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/wspieraja-nas
 • Media o Nas

  Tu znajdziesz wszystkie informację związane z nami i opublikowane przez media.

  Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/pisza-o-nas

Główna

Andrzejki 2017

IMG 20171123 172336

23 listopada 2017 roku w budynku MOW Wierzbica po raz kolejny popłynęła muzyka. W tym dniu bowiem zorganizowano dyskotekę Andrzejkową. Do wspólnej zabawy zaproszono chłopców z zaprzyjaźnionego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Puławach. Aby już od progu wprawić gości w świetny humor i nastrój do zabawy każdy otrzymał ciasteczko z wróżbą.


Za oprawę muzyczną odpowiadał profesjonalista – DJ Roteiro, czyli Maciej Lis, który zachęcał do wspólnej zabawy przy nowszych i nieco starszych utworach. Wielką niespodzianką były pozdrowienia od innego sławnego DJ –Hazela, które wywołały ogromne oklaski i poruszenie. Na Andrzejkach nie mogło zabraknąć także tradycyjnych wróżb. Było lanie wosku, wróżby z wykorzystaniem talerzy, butów, imion oraz kubki przyszłości. To, co przepowiedziały nasze wróżki zostało potraktowane nieco z przymrużeniem oka…Ale nie samym tańcem i wróżbą żyje człowiek, więc aby nie brakowało sił do pląsów na parkiecie koło kulinarne zadbało o poczęstunek dla wszystkich uczestników zabawy.
Impreza okazała się świetnym sposobem na jesienną chandrę. Nie było twarzy, która nie byłaby uśmiechnięta i pozytywnie naładowana energią. Udało się również nawiązać nowe znajomości. Mamy nadzieję, że nie była to ostatnia zabawa w takim gronie i przy takiej oprawie muzycznej.
Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę DJ Roteiro, czyli Macieja Lisa, który uświetnił naszą uroczystość swoją obecnością i muzyką. Dziękujemy za świetną zabawę, poświęcony czas, energię i muzyczną niespodziankę – pozdrowienia od DJ Hazela.
Organizatorami imprezy byli:p. D. Jędrzejczak, p. M. Lis, p. K. Łagowska, p. A. Prus- Chwastek, A. Rusek i p. A. Stanik.176654