• Nasza misja

   Jesteśmy placówką o charakterze resocjalizacyjnym, przeznaczoną dla dziewcząt niedostosowanych społecznie.

  Więcej...

 • Wsparcie

  Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz instytucjom i osobom wspierającym naszą działalność, które okazując wielkie serce pomagają rozwijać się naszej placówce. Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/wspieraja-nas
 • Media o Nas

  Tu znajdziesz wszystkie informację związane z nami i opublikowane przez media.

  Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/pisza-o-nas

Główna

Wierzbajka – Bal Andrzejkowy Ruchu Światło – Życie

IMG 20171125 183603

Ponad 600 osób wzięło udział w Wierzbajcew dn. 25.11.2017 r. zorganizowanej przez Ruch Światło – Życie. Był polonez na 300 par, świetna zabawa oraz modlitwa.W balu andrzejkowym wzięła udział młodzież z Ruchu Światło-Życie, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, ministranci, schola,a takżewychowanki MOW Wierzbica: Patrycja S., Ewelina C., Sandra C., Wiktoria D., Julia N., Nina B. i Karolina O.


To dość nietypowa zabawa, bo w pełni kulturalna, bez alkoholu, ale również ze względu na to, że obok sali, gdzie bawiła się młodzież, znajdowała się kaplica.Można tam było porozmawiać z księdzem, skorzystać z sakramentu pokuty, jak również posiedzieć i powierzyć swoje problemy Panu Jezusowi, z którymi dzisiejsza młodzież nie daje rady.
Nasze dziewczęta bawiły się wyśmienicie w tak dużym gronie przy profesjonalnej oprawie muzycznej. Nogi same niosły do tańca. I jak widać na zdjęciach – żadne używki nie są potrzebne, aby mieć świetny nastrój i ochotę do zabawy.
Opiekę nad wychowankami podczas balu sprawował p. D. Jędrzejczak.
Więcej informacji i zdjęć:https://radioplus.com.pl/diecezja-radomska/polonez-na-300-par-na-wierzbajce-27002

 176654