• Nasza misja

   Jesteśmy placówką o charakterze resocjalizacyjnym, przeznaczoną dla dziewcząt niedostosowanych społecznie.

  Więcej...

 • Wsparcie

  Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz instytucjom i osobom wspierającym naszą działalność, które okazując wielkie serce pomagają rozwijać się naszej placówce. Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/wspieraja-nas
 • Media o Nas

  Tu znajdziesz wszystkie informację związane z nami i opublikowane przez media.

  Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/pisza-o-nas

Główna

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017 / 2018

4 września w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wierzbicy rozpoczęto kolejny rok szkolny. Uroczystość poprzedziła Msza Święta w kościele św. Stanisława w Wierzbicy. Następnie wychowanki  udały się do Ośrodka, by podczas wyjątkowego apelu przypomnieć sobie losy rodaków w okresie drugiej wojny światowej.

Nie zabrakło wspomnień z czasów niewoli w formie audiowizualnej, utworów lirycznych ukazujących ogrom zniszczeń Polski i cierpienia Polaków. Kolejno Pani Dyrektor Magdalena Orczykowska powitała wychowanki, rodziców, kadrę pedagogiczną życząc wszystkim pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym.  Poinformowała również o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w ośrodku i przypomniała sukcesy ubiegłorocznych wychowanek, dając tym samym przykład na to, iż placówka daje możliwość rozwoju talentów, pasji oraz kształtuje człowieka wartościowego, prawego i uczciwego.

 176654