• Nasza misja

   Jesteśmy placówką o charakterze resocjalizacyjnym, przeznaczoną dla dziewcząt niedostosowanych społecznie.

  Więcej...

 • Wsparcie

  Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz instytucjom i osobom wspierającym naszą działalność, które okazując wielkie serce pomagają rozwijać się naszej placówce. Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/wspieraja-nas
 • Media o Nas

  Tu znajdziesz wszystkie informację związane z nami i opublikowane przez media.

  Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/pisza-o-nas

Główna

Festiwal Biegowy na Osiedlu Południe

IV Festiwal Biegowy- Biegiem po Osiedlu Południe miał miejsce 27 maja 2017 roku w Radomiu. Festiwal Biegowy odbył się w pięciu kategoriach wiekowych: przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, seniorzy oraz Bieg Główny o zasięgu ogólnopolskim na dystansie 6 km o puchar Prezydenta Miasta Radomia.

Nasze wolontariuszki po raz trzeci uczestniczyły w tej  imprezie. Dziewczęta również dzielnie walczyły o najwyższe miejsca na podium w kategorii: gimnazjów i szkol średnich. Zaszczytne pierwsze miejsce w kategorii szkół średnich zajęła D. Dzik, drugie miejsce E. Kołacz, trzecie miejsce K. Kotlarz, w kategorii szkół gimnazjalnych trzecie miejsce zajęła K. Oślizło. Festiwal Biegowy zakończył festyn rodzinny. Nie zabrakło konkursów, nagród, malowania twarzy czy smakołyków. Działania wolontariatu wspierały także z wielkim zapałem i kibicowały sportowcom wychowawczynie: p. A. Ankurowska, p. M. Jamka, p. H. Solecka.

 176499