• Nasza misja

   Jesteśmy placówką o charakterze resocjalizacyjnym, przeznaczoną dla dziewcząt niedostosowanych społecznie.

  Więcej...

 • Wsparcie

  Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz instytucjom i osobom wspierającym naszą działalność, które okazując wielkie serce pomagają rozwijać się naszej placówce. Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/wspieraja-nas
 • Media o Nas

  Tu znajdziesz wszystkie informację związane z nami i opublikowane przez media.

  Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/pisza-o-nas

Główna

Beauty Days

W dniach 19 – 21. 05. 2017 r. w Centrum Targowo – Kongresowym PTAK WARSAW EXPO  w Nadarzynie, największego tego typu ośrodka w Europie Środkowej, odbyła się druga edycja Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days.


Uroczystego otwarcia imprezy dokonała Edyta Górniak, a przybyli na nią producenci, dystrybutorzy i pasjonaci z branży fryzjerskiej oraz kosmetycznej z całej Polski oraz Europy. Wychowanki MOW miały okazję  uczestniczyć w warsztatach, konferencjach na temat pielęgnacji ciała i włosów. Można było wziąć udział w panelu wykładowym dla uczniów i poznać najnowsze trendy we fryzjerstwie, a także podziwiać fryzury konkursowe podczas zmagań Young Beauty Awards. Uczennice myśląc o swojej przyszłości w branży kosmetycznej, czy fryzjerskiej już teraz miały okazję zapoznać się z rynkiem, który oferuje ogromną różnorodność produktów do pielęgnacji ciała. Wiele kosmetyków można było wypróbować na własnej skórze, a także wykonać darmowy make – up.  

 

 176499