• Nasza misja

   Jesteśmy placówką o charakterze resocjalizacyjnym, przeznaczoną dla dziewcząt niedostosowanych społecznie.

  Więcej...

 • Wsparcie

  Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz instytucjom i osobom wspierającym naszą działalność, które okazując wielkie serce pomagają rozwijać się naszej placówce. Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/wspieraja-nas
 • Media o Nas

  Tu znajdziesz wszystkie informację związane z nami i opublikowane przez media.

  Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/pisza-o-nas

Główna

Model profilaktyki zintegrowanej - szkolenie

21 kwietnia Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy gościł  wychowawców i nauczycieli z 10 ośrodków na szkoleniu nt. „Modelu profilaktyki zintegrowanej na przykładzie Archipelagu Skarbów”. Tematyką spotkania było omówienie czynników pozytywnych, jak i negatywnych kształtujących postawy młodzieży.  Założenia programu AS, metody badań i sposoby pracy z młodzieżą, przybliżył psycholog i trener p. Paweł Lewicki z Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej.


Prowadzący szkolenie szeroko omówił istotę pracy z młodzieżą metodą „Piramidy Diltsa”, która szczególny nacisk kładzie na umiejętności, przekonania, wartości, zachowania i działania młodego człowieka. Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym dyrektorom, nauczycielom oraz wychowawcom za aktywne uczestnictwo w szkoleniu, a szczególne podziękowania kierujemy do ks. Dariusza Frydrycha i liczymy na dalszą współpracę. 

Relacja ze szkolenia:
http://cm-projekt.pl/2017/04/24/model-profilaktyki-zintegrowanej-szkolenie-dla-kadry-pedagogicznej-relacja/

Galeria:
 http://cm-projekt.pl/2016/11/26/test_1/

 176499