Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

W dniu 14 listopada 2019 roku 12 osobowa grupa wychowanek odwiedziła Schronisko dla Nieletnich i Zakład Poprawczy w Warszawie - Falenica.

Wizyta składała się z dwóch części: w pierwszej części kierownik internatu Pan Ireneusz S. w sposób bardzo interesujący przybliżył nam wszystkim specyfikę organizacji i funkcjonowania obu zakładów,  tj. Schroniska dla Nieletnich oraz  Zakładu Poprawczego, zapoznał nas z czynami karalnymi za które najczęściej trafiają dziewczęta. Druga część spotkania pozwoliła nam zwiedzić całą placówkę
Wycieczka miała przede wszystkim charakter profilaktyczny, wychowawczy. Miała naszym wychowankom pokazać jakich błędów unikać i jak postępować, by w przyszłości nie trafić do zakładu poprawczego. Mamy nadzieję, że ten wyjazd zaznaczył się w pamięci naszych wychowanek, będzie refleksją na dalsze życie i wpłynie pozytywnie na ich proces resocjalizacyjny.
Dziękujemy Dyrekcji Schroniska dla Nieletnich  i Zakładu Poprawczego w Warszawie - Falenica za zorganizowanie nam tego profilaktycznego spotkania. To spotkanie otworzyło oczy wychowankom na wiele spraw.