• Nasza misja

   Jesteśmy placówką o charakterze resocjalizacyjnym, przeznaczoną dla dziewcząt niedostosowanych społecznie.

  Więcej...

 • Wsparcie

  Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz instytucjom i osobom wspierającym naszą działalność, które okazując wielkie serce pomagają rozwijać się naszej placówce. Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/wspieraja-nas
 • Media o Nas

  Tu znajdziesz wszystkie informację związane z nami i opublikowane przez media.

  Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/pisza-o-nas

Główna

"Koki, loki, irokezy, fantazyjne upięcia....

Wzorem lat ubiegłych gościliśmy dzisiaj w naszym ośrodku grupę przedszkolaków z tutejszego Gminnego Publicznego Przedszkola im. Jana Brzechwy w Wierzbicy. Dzieci zostały zaproszone przez wychowanki naszego ośrodka do salonu fryzjerskiego.

W czasie spotkania wszystkie maluszki mogły zasiąść na fotelu fryzjerskim i przez chwilę poczuć się jak u prawdziwego fryzjera. Nasze wychowanki z klasy I, II i III Zasadniczej Szkoły Zawodowej dokonywały metamorfoz na głowach przedszkolaków. Pojawiły się: koki, loki, fantazyjne upięcia, warkocze, irokezy... Wychowanki przeprowadziły również w naszej pracowni terapeutycznej zajęcia relaksacyjne dla naszych małych gości, oraz konkursy z zagadkami. Spotkanie zakończyło wykonywanie pięknych prac plastycznych przez dzieci dla naszych podopiecznych. Opiekę sprawowały panie: Monika Kufel-Maleta, Katarzyna Łagowska i Ewa Batorowicz.

   176986