Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

dyskoteka4

09.06.2018 r. obchodziłyśmy Dzień Dziecka. Dziewczęta zaprosiły Dyrekcję i wychowanków zaprzyjaźnionego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Puławach na ognisko i dyskotekę.

To już kolejne nasze, wspólne spotkanie. Ognisko, wspólne biesiadowanie na powietrzu, pieczenie kiełbasek, rozmowy – tak rozpoczęliśmy naszą imprezkę. Wiele emocji było podczas różnych zabaw, które dostarczyły nam dużo radości, satysfakcji i śmiechu. Oczywiście nie zabrakło naszej, ulubionej gry zespołowej - wirtualnych kalambur - „Czółko”, gry, która staje się punktem obowiązkowym naszej, każdej imprezy. A potem były szaleństwa na parkiecie w rytmach muzyki…….Dopisywał wszystkim dobry humor, spędziliśmy czas w miłej i przyjaznej atmosferze, podjadając szereg smakołyków przygotowanych przez koło kulinarne. Muzyka grała do późnych godzin wieczornych.  Aż żal było się rozstawać … jak zawsze. Ale nic straconego – czekamy na kolejną wspólną imprezę.
    Uroczystość została przygotowana przez: p. Marta L. i p. Agnieszka A., p. Angelika. S., p. Małgorzata M., p. Anna P-Ch, p. Anna R., p. Monika K-M.