Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Pewnego dnia postanowiłyśmy zrobić prezent dla naszych Pań Dyrektor na zakończenia Roku Szkolnego 2023/2024. Przyszedł nam do głowy pomysł, aby dać czemuś „nowe życie” i zrobić coś od serca. Drewniane ramy, która już od dawna nie były używane postanowiłyśmy przekształcić w coś wyjątkowego.

Najpierw oczyściłyśmy ramkę z kurzu i starych farb, używając papieru ściernego. Potem pomalowałyśmy je na nowy, jasny kolor, aby dobrze komponowały się z wystrojem biur Pań Dyrektor.
Do ramek włożyłyśmy własnoręcznie namalowane rysunki oraz krótką, ręcznie napisaną dedykację, wyrażającą naszą wdzięczność i szacunek.
Na zakończenie, cała ta przygoda z tworzeniem prezentu była nie tylko świetną zabawą, ale także doskonałą okazją do wspólnej pracy i wyrażenia naszej wdzięczności w wyjątkowy, osobisty sposób.
Ramki, którym dałyśmy nowe życie, stały się symbolem naszej kreatywności i serdeczności. Widząc radość i wzruszenie na twarzach naszych Pań, poczułyśmy, że nasz wysiłek naprawdę się opłacił. To doświadczenie nauczyło nas, jak wiele można otrzymać radości dzięki zaangażowaniu i chęci zrobienia czegoś wyjątkowego dla innych.