Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

W dniu zakończenia roku szkolnego w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wierzbicy odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Tegoroczne absolwentki klasy fryzjerskiej postanowiły zorganizować przedstawienie, aby pożegnać się z nami i podziękować za wspólnie spędzony czas.
Nie zabrakło wzruszeń i wspomnień, gdy absolwentki dzieliły się swoimi doświadczeniami i podziękowaniami. Wyrażały wdzięczność dla Dyrekcji, swoich nauczycieli i wychowawców za cierpliwość, wsparcie i profesjonalne przygotowanie do zawodu. Podkreślały, jak bardzo zmieniły się przez ten czas i jak wiele nauczyły się od siebie nawzajem.
Całe przedstawienie było nie tylko momentem pożegnania, ale również okazją do refleksji nad przyszłością. Odczytano również list wychowanki, która opuściła nasz Ośrodek w ubiegłym roku. Był to moment wzruszający, jak i mobilizujący zarówno dla wychowanek, jak i kadry. Zakończenie roku szkolnego było nie tylko momentem świętowania i pożegnania, ale również dowodem na to, jak wiele można osiągnąć, gdy ma się marzenia i wsparcie innych. Teraz czas na zasłużony odpoczynek. Życzymy wszystkim bezpiecznych i pełnych powodów do radości wakacji, a tegorocznym absolwentkom wielu sukcesów w życiu zawodowym.